03/24

Užburiantis Aisčio Mickevičiaus kvepalų pasaulis

“Bestia Gentile”: tarp švelnumo ir žvėries – pirmoji A.Mickevičiaus kvepalų linija išskirtinai vyrams!

Vienintelis Lietuvoje

Vienas didis menininkas kartą pasakė: “tik itin dvasingas žmogus gali kurti kvepalus…” Toks dvasingas žmogus Lietuvoje kol kas tik vienas – tai Aistis Mickevičius, atradęs tikrąjį savo pašaukimą ir sėkmingai vadovaujantis prekinio ženklo FUMparFUM kvapų kūrimo procesui nuo idėjos iki galutinio rezultato.

Itin platus kvapų spektras

Įdomu tai, kad Aisčio kuriamų rankų darbo kvepalų spektras yra itin platus: tai jau pripažinimo sulaukę tiražuoti aromatai, parfumerijos kūrybinių dirbtuvių “POP UP” barai, suteikiantys galimybę klientams “susikurti” unikalų kvapą, o taip pat, patalpoms skirti difuzeriai (pavyzdžiui prekybos centrui “GO9”skirtas aromatas) bei meninių instaliacijų projektai.

aistis3

Europos susidomėjimas

Nuosekliai savo tikslo siekiantis kūrėjas jau sulaukė pripažinimo ir užsienyje! Itin sėkmingas pasirodymas buvo Rygos mados savaitėje, kur pirmasis lietuviškas parfumerijos prekinis ženklas “FUMparFUM” susilaukė išskirtinio mados pasaulio elito, blogerių ir žurnalistų dėmesio. Efektingai pristatyti A. Mickevičiaus kuriami aromatai tapo įsimintiniausiu renginio akcentu ir prie lietuvių stendo pritraukė Latvijos, Estijos, Ukrainos ir net Italijos mados žurnalų bei kitų leidinių atstovus. Išskirtinis dėmesys atsispindi žinomos parfumerijos ekspertės iš Maskvos Marijos Kanevskajos bloge. Autorė itin poetiškai atsiliepia apie Aisčio Mickevičiaus kuriamus kvepalus: “ <…> jo aromatai daro stebuklus, būtent stebuklus… <…> Apgaubtas kvapų šydo, apie viską pamiršti amžiams.”

Vyriški aromatai pirmieji pasirodė pas mus

Su dideliu džiaugsmu dalinamės žinia, jog mes pirmieji pristatome aromatų liniją“Bestia Gentile“ skirtą išskirtinai vyrams! Pirmieji trys aromatai – tai “Pepper Soul”, “Amber Lemonade” ir “Pony Leather”.

aistis1

Kolekcijos pavadinimas “Bestia Gentile” (“Švelnus Žvėris”) pasirinktas neatsitiktinai: išraiškingi aromatai skirti šiltam, jausmingam, dinamiškam, seksualiam ir stilingam pietietiško būdo vyrui (juk ne be reikalo lietuviai vadinami šiaurės italais).

Rankų darbo, nišinės parfumerijos aromatai apjungia senojo žemyno kvepalų kūrimo tradicijas ir originalų kūrėjo požiūrį į moderniąją estetiką.