09/15

Pitti Uomo 90 vyrų mados savaitė

Pitti Uomo 90: Florencijoje nepamirštamas vyriškos mados sprogimas!!

Pitti Uomo 90

Kaip ir kiekvienais metais Florencijos mados triumfo simboliu tampa Pitti Uomo vyrų mados savaitė!! Stilingųjų minias iš viso pasaulio šiemet traukė išties ypatinga proga – būtent šį birželį praūžė jubiliejinė 90-oji Pitti Uomo mados savaitė, pasiūliusi ir pelnytai ypatingą programą. Šįkart ji spindėjo abejingų nepaliekančiomis pasaulinio lygio mados autoritetų pavardėmis, kaip pavyzdžiui: Raf Simons išskirtinės kolekcijos pristatymas ar Karl Lagerfeld mados fotografijos parodos atidarymas – Pitti Uomo yra ir vienas ryškiausių gatvės mados entuziastų traukos centrų. Būtent gatvės mada ir yra viena esminių tendencijų kūrimosi ir vystymosi platformų.

Taigi, kokias tendencijas pastebime šiemet? Kaip žinia, kiekvienais metais yra paskelbiama oficiali metų spalva – šiemet tokiomis buvo paskelbtos net dvi: tai švelniai rožinė ir tokia pat pastelinė melsva. Įdomu, tai, kad net ir drąsiausių eksperimentų nevengiantys Pitti Uomo stilingieji atsižvelgia į oficialias metų tendencijas, tad šį pavasarį dažnas pasirinko rausvų arba melsvų atspalvių nestokojantį įvaizdį. Kalbant apie aktualiausias šių metų spalvas, dar reikėtų atkreipti dėmesį į pastelinius smėlio spalvos atspalvius, o mėgstantiems ryškesnius pojūčius – į sodriai raudoną arba tokią pat sodrią oranžinę.

Vieniems svarbiausia spalvos, kitiems raštai, o drąsiausiems – spalvingi margūmynai, tad kokie raštai aktualiausi šiemet? Vyriškos mados tendencijos šiemet itin daug dėmesio skyrė dryžiams, tačiau Pitti stilingieji siūlo juos derinti su langučiais, taškučiais ar tiesiog apjungti skirtingo intensyvumo dryžuotus audinius. Vyriškos mados tendencijos taip pat jau seniai pamėgo ir išraiškingus bei itin vasariškus gėlėtus audinius, kurie paprastai parengami tik vienam iš įvaizdžio elementų. Gėlėti gali būti marškiniai, liemenė, švarkas arba kukliausiu atveju – tik kaklaraištis, varlytė, fantazija ar kitas mažiau akcentuotas aksesuaras.

Itin svarbus šių metų šiltojo sezono akcentas – baltos vyriškos kelnės. Šis drabužis šiemet tampa itin universaliu ir teisingai parinkus kitus derinio elementus gali būti sėkmingai pritaikomas tiek laisvalaikio aprangoje, tiek puošnesniuose vasariškuose deriniuose. Svarbu atkreipti dėmesį, kad baltos kelnės atrodo stilingai tik spalvinguose deriniuose ir niekada neturėtų būti derinamos su balta avalyne, nebent tai būti sportiniai bateliai. Būkime drąsus būti savimi!