06/29

Pitti Uomo 88 vyrų mados savaitė

Kaip tik šiuo metu Italiją užkariauja vyrų mados savaičių maratonas– tad su džiaugsmu norime pasidalinti šviežiais įspūdžiais iš Florencijoje vykusios, gilias tradicijas išsaugojusios ir kasmet išskirtinio dėmesio sulaukiančios “Pitti Uomo” vyrų mados savaitės.

Pitti Uomo 88

Mados fiestos jau seniai nebėra tik naujausių kolekcijų pristatymo metas – tai renginiai pritraukiantys išskirtinius mados mylėtojus iš viso pasaulio. Garsiausi ar tik pradedantys dizaineriai, pripažinti tinklaraštininkai, stilistai, fotografai, žurnalistai– visi susitinka toje pačioje vietoje, apjungti vienos aistros madai ir bendro tikslo patiems pirmiems pamatyti naujausias idėjas bei parodyti savo subtilų požiūrį į madą. Žvelgiant į lankytojų stilių (kuris yra kaskart orientuotas ne tik į vyraujančias tendencijas, bet ir atskleidžia kitų metų šiltojo sezono naujienas) akivaizdu, kad ši ir 2016 metų vasara bus itin ryškios: savitumo vyrai sieks spalvomis, raštais arba gausybe netikėtų detalių!


Vyriškoje aprangoje net ir šiltajam sezonui akivaizdžiai dominuoja it nulietas, dažnai trijų dalių kostiumas. Švarkai vis dar pasirinktinai: vienaeiliai (paskutinę sagą būtinai paliekant neužsegtą!) arba dvieiliai, tarsi simpatizuojantys kiek nostalgiškai itališkajai kostiumo tradicijai. Kad ir kokį pasirinktumėte, nebijokite išraiškingesnio audinio – vis populiaresni tampa sodrių spalvų ar įvairiausio dydžio langeliais marginti variantai. Itin didelis dėmesys skiriamas liemenėms!


Tiek pasirinkę kuklesnį kostiumą, tiek drąsių raštuotų derinių mėgėjai –šįkart visi nebijojo gausybės papildomų detalių. Tai ir šiemet į madą grįžtantys ypač margi kaklaraiščiai, išraiškingos kaklaskarės, masyvios švarkų kišenėles puošiančios fantazijos, vis dažniau pastebimos atlapų smeigės ir kiek valiūkiškos, bet dabar jau visų pamėgtos spalvingos karoliukų apyrankės!

Pabaigai – desertas

Šių metų topas SKRYBĖLĖS!!! Klasikinės, šiaudinės, išdidintos ir mažesnės, puoštos ryškiaspalviais kaspinais ar tiesiog kuklesnėm juostelėm – kad ir kokios stilistikos ar spalvos bebūtų, būtent skrybėlės tampa nepamainomu stilingo vyro atributu!

Šis straipsnis publikuotas www.15min.lt/zmones