04/08

Naudingi įvaizdžio patarimai jaunikiams

Ar tikrai vestuvės – tik nuotakos šventė? Visi atsakymai šiame straipsnyje!

Ar tikrai vestuvės – tik nuotakos šventė?

Turbūt pritarsite, jog ne. Tuoktuvės yra dviejų žmonių apsisprendimas visą gyvenimą praleisti kartu. Šio sprendimo įteisinimas ir įprasminimas yra abiejų šventė,tad darnus poros įvaizdis yra itin svarbus!

Tad, mieli jaunieji, norėtume su Jumis pasidalinti itin naudingais patarimais, padėsiančiais pasiruošti svarbiausiai Jūsų gyvenimo šventei – vestuvėms.

Neatidėliokite visko paskutinei dienai

Dažniausia jaunikių klaida yra tiesiog per vėlai pradėti rūpintis savo įvaizdžiu. Labai svarbu suprasti, jog parduotuvėse ieškoti kostiumo reikia pradėti kuo anksčiau. Nepamirškite, jog kostiumą gali tekti taisyti pagal Jūsų išmatavimus, t.y. palenkti kelnes, pasiaurinti švarką ir pan. Tad norint rasti Jūsų lūkesčius atitinkantį kostiumą – laiko rezervas bus ypač pravartus!Patikėkite, vasara – pats vestuvių įkarštis, todėl kostiumai labai greitai nyksta nuo parduotuvių pakabų. Jeigu sugalvojote kostiumą siūtis pagal užsakymą – tuo labiau nesnauskite. Tam reikia laiko ir kantrybės, nes Jūsų lauks ne vienas primatavimas salone.

Rinkitės išskirtinį kostiumą

Venkite pirkti kostiumus, vadinamus „nuo devynių iki penkių“(angl. nine to five)t.y. kostiumus skirtus dėvėti ofise. Jeigu Jūs planuojate tradicines vestuves, o Jūsų nuotaka puošis ilga, balta suknele, tuomet idealiausias pasirinkimas – smokingas. Niekas taip nepuošia vyro kaip smokingas! Tačiau jeigu vis dėlto savęs neįsivaizduojate vilkint smokingą, mes primygtinai siūlome pernelyg nesikuklinti ir puoštis – svarbiausia išvengti įspūdžio, jog į savo vestuves atvykote tiesiai iš darbo.

Įsigykite trijų dalių kostiumą, rinkitės elegantišką, viena saga užsegamą švarką, nebijokite įdomesnių audinio raštų, faktūrų, žaiskite su aksesuarais, o jei pirmenybę teikiate juodam kostiumui – rinkitės švarkus aštriais plačiais atvartais. Darykite viską, kad tik Jūsų apranga būtų kuo mažiau kasdieniška.

Apgalvokite kiekvieną detalę

Puikus rūbų derinys yra labai svarbus šiai ypatingai progai. Tačiau sėkmingas įvaizdis yra išbaigta visuma, todėl nemažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į savo plaukus, veido odą, rankas. Prieš vestuves savo plaukus patikėkite patikimam specialistui. Juk Jūsų laukia diena, pilna fotografo blyksčių, todėl turite atrodyti nepriekaištingai visą laiką!

Būtinai gerai drėkinkite veidą, negerkite daug skysčių, nevalgykite nieko riebaus ar sūraus vestuvių išvakarėse, juk norėtųsi išvengti paburkusių paakių? Ir nepamirškite, tą dieną visų žvilgsniai kryps ir į Jūsų rankas, tad pasirūpinkite jomis iš anksto.

Linkime nuostabių, stilingų, nepamirštamų vestuvių!