05/26

Kodėl įvaizdis yra toks svarbus?

Pastaruoju metu dažnai vartojamas žodis stilius, televizijos kanalai rodo išvaizdos pokyčių projektus, internetiniai portalai renka stilingiausius. Taigi, pakalbėkime, kuo gi svarbus įvaizdis šiandieniame kontekste?

Išvaizda – tai refleksija

Visų pirma, pripažinkime, kad ir kaip puoselėtume savo vidinį grožį, aplinkiniai visų pirma pastebi jūsų išvaizdą. Tai ką vilkite ir yra refleksija į tai kas esate. Stilius – tai asmenybės veidrodis. O Jūsų apranga yra tiesioginis laikmečio, vyraujančių vertybių, Jus supančios aplinkos atspindys.

Įdomu tai, kad įvaizdžio kūrimas yra tiek sąmoningas, tiek pasąmoningas procesas siekiant palikti teigiamą įspūdį aplinkiniams: antrai pusei, draugams, būsimam ar esamam vadovui. Tai tarsi Jūsų vizitinė kortelė, nes pirmam įspūdžiui susidaryti užtenka vos keleto sekundžių, vos vieno rankos paspaudimo!

Stilius nelygu madinga

Nebūtina dėti lygybės ženklo tarp stiliaus ir mados. Svarbiausia ne tendencijos, o pasitikėjimas kiekviename gyvenimo žingsnyje: einant į darbo pokalbį, dalyvaujant svarbioje konferencijoje, ar besiruošiant užkalbinti bare merginą/vaikiną – visur geidžiamas mūsų palydovas yra pasitikėjimas savimi. Taigi, puikus įvaizdis tikrai pakelia pasitikėjimo savimi kartelę. Ir visiškai nesvarbu esate jaunas ar senas, storas ar plonas, teisingas įvaizdžio pasirinkimas suteikia komforto jausmą visiems be išimties. Tokiu būdu Jūs įgyjate pranašumą.

Raktas į sėkmę – savojo stiliaus atradimas

Juk puikus įvaizdis – tai visuma. Formuojant savo stilių būtina atkreipti dėmesį į savo asmenybės bei figūros tipą, gyvenimo būdą, pomėgius ir t.t. Didelis laimėjimas vien tas, jog rūbus rinksitės pagal figūros tipą. Yra aibė galimybių kaip tinkamai pasirinkus švarko atlapų plotį ar tinkamą kelnių kirpimą galima “padailinti” savo figūrą, paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus. Šiais laikais informacijos sklaida yra milžiniška ir ji yra prieinama kiekvienam. Tačiau suvaldyti didelį kiekį informacijos nėra taip paprasta. Taip pat šis procesas reikalauja daug laiko. Vis dėlto nepamirškite svarbiausio – Jūs turite jaustis puikiai, pasitikėti savimi.

Tinkami aksesuarai pagyvins bet kokį įvaizdį

Atsirinkti tinkamus rūbus, atitinkančius visus poreikius, yra tik pusė darbo. Kaip jau ne kartą minėjome, jog įvaizdis – tai visuma, todėl labai svarbi kiekviena detalė. Aksesuarai vaidina tikrai didelį vaidmenį. Visų pirma, svarbu rinktis geros kokybės batus, rankines, pirštines. Jūsų įvaizdžiui tai priduos solidumo ir prabangos, net jeigu rūbai bus prastesnės kokybės. Nebijokite žaisti: rinkitės įdomesnių raštų kaklaraiščius, ryšėkite varlytes, pagyvinkite švarką fantazija, įsisekite į švarko atlapą smeigę, į marškinių rankogalius sąsagas. Kiekviena detalė, kiekvienas tinkamai parinktas aksesuaras pagyvins pabodusį rūbų derinį, o aplinkiniai tikrai įvertins Jūsų pastangas.

Trendwave produkcija - išskirtiniai vyriški kaklaraiščiai

Savojo stiliaus ieškojimas ir kūrimas vyksta nuolat, tai nenutrūkstamas ir sudėtingas procesas. Ir patinka mums tai ar ne, mes gyvename vizualumo amžiuje, kur išvaizda tampa vis svarbesnė.