Apie mus

TREND WAVE – tai pirmoji studija Lietuvoje, dirbanti išskirtinai su vyriška mada, formuojanti naują požiūrį į vyrišką estetiką. Mes siūlome platų paslaugų spektrą, kuris padės suformuoti sėkmingą įvaizdį. Čia taip pat rasite ir išskirtinius, rankų darbo vyriškus aksesuarus. Mūsų studijoje apsijungia mada ir menas. Džiaugiamės, jog vieno iš žymiausių Lietuvos dailininkų neoekspresionisto Vilmanto Marcinkevičiaus darbų paroda tapo pirmąja ir pradėjo dinamiškų ekspozicijų metus. Mes tikime, jog įvaizdžio kūrimas yra tiek sąmoningas, tiek pasąmoningas procesas siekiant palikti teigiamą įspūdį aplinkiniams: antrai pusei, draugams, būsimam ar esamam vadovui. Todėl siūlome kartu susikurti sėkmingą įvaizdį ir pabrėžti geriausias Jūsų individualias savybes!

face_marija

Marija Palaikytė

_

Marija Palaikytė – UAB “Tendencijų banga”, prekinio ženklo TREND WAVE įkūrėja, bendrasavininkė, mados tendencijų prognozuotoja- analitikė.

Vilniaus Universiteto kultūros istorijos ir antropologijos studijų programos bakalaurė bei prestižinio Tarptautinio Polimodos Instituto Florencijoje mados tendencijų prognozavimo magistrė. Nuo pirmosios Lietuvoje universitetinės mados verslo studijų programos įkūrimo dirba lektore Kazimiero Simonavičiaus Universitete, bendradarbiauja su LATIA (Lietuvos aprangos ir Tekstilės įmonių asociacija), taip pat yra kasdieninės analitinės rubrikos – „Gatvės stilius“ internetiniame puslapyje www.zmones.lt autorė, mados žurnalistė Lietuvos bei Florencijos žiniasklaidos leidiniuose.

“Mada yra mano aistra, profesija ir nuolat atsinaujinantis tyrimų laukas!”

 

face_julija

Julija Valiulienė

_

UAB „Tendencijų banga“, prekinio ženklo TREND WAVE bendrasavininkė

Vilniaus Universiteto Kultūros istorijos ir antropologijos studijų programos bakalaurė. Vos įstojusi į universitetą, įsisuko į mados industrijos pasaulį, kuriame dirba nuo 2007 metų. Po studijų baigimo ėmėsi vadovaujamo darbo ir įgijo vertingos patirties tarptautinėse kompanijose. Per visą karjeros laikotarpį dirbo su tokiais prekiniais ženklais kaip Dolce&Gabbana, Alexander McQueen, Roberto Cavalli, Hugo Boss ir kt. Aktyviai dalyvavo tarptautiniuose seminaruose Austrijoje, Vokietijoje.

“Mada yra neišvengiamas reiškinys, vienaip ar kitaip paliečiantis kiekvieną.”