Aksesuarai

Mes ilgai ir kruopščiai rinkome pačius originaliausius, kokybiškiausius, išskirtiniausius vyriškus aksesuarus Jums! Visi pagaminti išskirtinai Italijoje, kai kurie iš jų pagal specialų mūsų užsakymą. O taip pat pas mus rasite vyriškų kvepalų liniją „Bestia Gentile“, mados namų Cantas lobyną – pilną skrynią nuostabiųjų peteliškių bei išskirtines "Sock Beat" kojines spalvingoms asmenybėms. Visa tai ir dar daugiau mūsų studijoje!

“Pinetti” odos aksesuarai

Pinetti

Pinetti istorija prasidėjo 1983 metais, kai žinomas italų architektas Alberto Pinetti ir jo žmona Ezia sukūrė pirmuosius odos gaminius. Tuomet gaminiai gimė iš idėjos , jog kiekviena gyvenimo akimirka yra ypatinga. Bėgant metams prie kompanijos vystymo prisijungė du poros sūnūs Lorenzo ir Andrea, kurie iki šių dienų stovi prie įmonės vairo. Nauja karta įnešė sėkmingas inovacijas, kurias sujungė su senosiomis itališkomis odos apdirbimo technologijomis. Tai lėmė pasaulinį pripažinimą. Sėkmė slypi nepakitusioje įmonės pamatinėje filosofijoje – kaip kiekviena gyvenimo akimirka yra ypatinga, taip ir kiekviena detalė yra besąlygiškai svarbi.

“Tie your tie” kaklaraiščiai

kakl3

Išskirtiniai rankų darbo šilko kaklaraiščiai “Tie your tie” atvežti iš Florencijos. Pagrindinis kompanijos dizaineris Leonardo Tazzari audinių raštus kuria pats. Jo įkvėpimo šaltiniu tapo šimtmetis nuo 1850 iki 1950 metų. Kolekcijoje pristatomi ir itin vertinami septynių klosčių kaklaraiščiai. Tai unikalios konstrukcijos gaminiai, kai vientisas audinys yra sulankstomas septynis kartus: tokiu būdu sunaudojama daugiau nei 1, 5 metrų šilkinio audinio. Tai prabangūs, aukščiausios kokybės kaklaraiščiai.

_
_

“Primonai” – klasikiniai odos gaminiai

primonai2

PRIMONAI – tai autentiškas itališkos odos apdirbimo tradicijas išsaugojusi kompanija iš Toskanos regiono. Rankų darbas, aukščiausios kokybės žaliavos ir laiko patikrintas dizainas – visa tai lėmė „PRIMONAI“ prekinio ženklo sėkmę. Mes pristatome plačią džentelmeniškosios tradicijos vyriškų aksesuarų kolekciją – tai rankinės, dokumentų dėklai, kelioniniai krepšiai, plančetinių kompiuterių dėklai bei išskirtiniai vyno butelio laikikliai. Įdomu tai, kad kiekvienas „PRIMONAI” gaminys, esant pageidavimui, gali būti papuoštas unikaliu kliento inicialu.

Kokybė – tai, kas lemia ilgalaikę sėkmę!

“Sock Beat” kojinės

DSC_0039

Spalvingosios „Sock Beat“ kojinės pagamintos iš šukuotinės medvilnės maloniai nustebins kiekvieną! Tai lietuviškas produktas, skirtas išskirtinėms, spalvingoms asmenybėms. „Sock Beat“ puikiai pagyvins net ir nuobodžiausią rūbų derinį, o nuotaikingas įpakavimas tikrai nepaliks abejingų. Žavi ir gamintojų tikslas – padaryti kiekvieną gyvenimo žingsnį patogų ir spalvingą. Išskirtinai tik pas mus!

_
_

Aromatų linija “Bestia Gentile”

aistis

Pirmieji Lietuvoje mes pristatome lietuviską aromatų liniją Bestia Gentile skirtą vyrams! Jau šį pusmetį pasirodys tris aromatai: “Pepper Soul”, “Amber Lemonade” ir “Pony Leather”. Kolekcijos pavadinimas “Bestia Gentile” (“Švelnus žvėris”) pasirinktas neatsitiktinai: išraiškingi aromatai skirti šiltam, jausmingam, dinamiškam, seksualiam ir stilingam pietietiško būdo vyrui (juk ne be reikalo lietuviai vadinami šiaurės italais).

Mados namų “Cantas” peteliškės

varles3

Mados namai CANTAS įkurti 2006-aisiais. Mados namų pavadinimas kilo nuo žodžio kantas – lygintuvu padaromos kelnių briaunos, mat įmonė savo veiklą pradėjo siūdama klasikinius vyriškus kostiumus. Per pastaruosius metus CANTAS asortimentas stipriai išsiplėtė. Mados namai kuria verslo, proginius ir laisvalaikio drabužius vyrams, moterims ir vaikams bei uniformas įmonių darbuotojams, įvairių organizacijų kolektyvams. Mūsų studijoje šiuo metu pristatomos unikalios peteliškės bei fantazijos, kurios puikiai papildys įvaizdį bei padės išsiskirti iš kitų.